Nové domy

Více informace o výrobci

V současnosti největší výrobce mobilních domů na trhu. Na evropském kontinentu je nyní používáno přes 150 000 domků jejich výroby. Velikou výhodou BHI je široký výběr a možnosti v designu a celkovém plánování mobilních domků.

Interiér. BHI nabízí pro různé modely různé barevné variace moderního interiéru, a také materiálu použitých k jeho výrobě.

Exteriér. Stejné, ne-li větší, možnosti budete u BHI mít i při výběru exteriéru. Vyberte si barevné kombinace fasády i vzhled střechy.

Výroba. BHI dbá na to, aby výroba jejich domků co nejméně narušovala životní prostředí. V modelech je používáno úsporné LED svícení, toalety s dvojitým splachováním a baterie s redukcí proudu vody. Téměř 100 % domku může být recyklováno.

Selenia

529 000 Kč

Titania

529 000 Kč

Riviera Midetteranea

899 000 Kč

Super Titania 3

639 000 Kč

Více informace o výrobci

Tato firma vyrábí dostupné mobilní domy od roku 1992, čili déle než čtvrt století. Na území Francie najdete 6 výroben, v nichž pracuje přes 800 zaměstnanců. Zkušenosti IRM zaručují tu nejvyšší kvalitu jejich zboží.

Interiér. Výběr z jemných dřevěných odstínů pro interiér je doplněný o volbu barevných kombinací čalounění nábytku a závěsů. Volit můžete ze 3 barev pro čalounění a 3 barevných variant závěsů.

Exteriér. Výběr fasády mobilních domků od IRM je letos doplněn o nový designový prvek. Do proužku na straně fasády pod IRM logem si můžete zvolit libovolný design, který dá Vašemu domku osobitost, nebo sjednotí vzhled Vašeho kempu.

Výroba. Stejně jako u BHI i v této společnosti dbají na životní prostředí a materiály, doplňky a výrobní postupy se snaží co nejméně ho narušovat.

Cahita Riviera

429 000 Kč

Titania

514 000 Kč

Super Mercure Riviera

539 000 Kč

LIFE

769 000 Kč

Super Titania 3

549 000 Kč

Loggia 3

659 000 Kč

Smala

719 000 Kč

Více informace o výrobci

Firma O‘hara se nesnaží dělat věci lépe než ostatní, ale dělat je zcela jinak. Začali nejprve navrhovat zcela jiné barvy, poté designovat ložnice po vzoru hotelových pokojů, a následně posunuli hranici tím, že jako první do mobilního domku instalovali normální pohovku.

Interiér. Kromě prvků, které jsou popsány v úvodu nabízí O‘hara stejně jako ostatní několik barevných kombinací interiéru. Navíc ale možnosti rozvržení kuchyně, snadno rozkládací pohovku a další pohodlné věci k většímu pohodlí Vašeho pobytu.

Exteriér. V exteriéru se domky O‘hara tolik neliší od ostatních firem. Nabízí také variace střech a širokou paletu variant na fasádu. Z čela zdobí domky pěkná, dřevěná terasa.

Výroba. Ani poslední firma O‘hara nezaostává v ekologii a jejich domky plní v tomto ohledu stejné normy, jako u předchozích firem.

LIVING

739 000 Kč

Model 944

719 000 Kč

MÁME VYPRODÁNO

Čekáme na dovoz dalších domků,

které by měli být k dispozici v říjnu 2022.

Děkujeme za trpělivost